| Тип продукту | З'єднувач IEC |
|---|---|
| Тип з’єднувача | Розетка |
| Вид роз’єму | Чоловічий |
| Версія роз’єму | C14 |
| Розмір | S-1.2mm, K-4.0/0.8mm x3 |
| Механічний монтаж | Засувка |
| Струм/Напруга | 10A/250Vac |
| Додаткова інформація | z szufladką bezpiecznika x1, z przełącznikiem (przycisk czarny, K-4.8/0.8mm x4) |
| Виробник | Lanz |
| Сертифікати | RoHS |