| Технологія (хімія) | Li-Poly |
|---|---|
| Зовнішній розмір | 10.00 x 34.30 x 60.50мм |
| Ємність | 2400mah-668854 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.7V |
| Тип виводів | роз'єм JS-1173-02 / JST ZHR-2 (P-1.50mm) |
| Максимальний розрядний струм | 2400mA |
| Додаткова інформація | PCM |
| Робоча температура | 0÷45°C |