| Технологія (хімія) | Li-Ion |
|---|---|
| Розмір | 18650 |
| Зовнішній розмір | 65.05 x ø18.45мм |
| Ємність | 2600mah-667070 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.7V |
| Тип виводів | паяння пластини |
| Максимальний розрядний струм | 2500mA |
| Робоча температура | -20÷60°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 50 |