| Технологія (хімія) | Ni-MH |
|---|---|
| Розмір | AAA |
| Зовнішній розмір | 50.00 x ø10.50мм |
| Ємність | 850mah-667088 |
| Номінальна напруга | 1.2V |
| Максимальний розрядний струм | 850mA |
| Робоча температура | 0÷40°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1200szt-1687159 |