| Технологія (хімія) | Ni-MH |
|---|---|
| Розмір | 17430 |
| Зовнішній розмір | 43.00 x ø17.00мм |
| Ємність | 2150mAh |
| Номінальна напруга | 1.2V |
| Максимальний розрядний струм | 2000mA |
| Робоча температура | 0÷40°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 600szt-228186 |