| Технологія (хімія) | Li-Ion |
|---|---|
| Розмір | 18650 |
| Зовнішній розмір | 65.30 x ø18.50мм |
| Ємність | 2200mah-668807 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.7V |
| Тип виводів | паяння пластини |
| Максимальний розрядний струм | 4400mA |
| Додаткова інформація | PCM |
| Робоча температура | 0÷45°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 100szt-1687156 |