| Технологія (хімія) | Li-Ion |
|---|---|
| Розмір | 18650 |
| Зовнішній розмір | 65.30 x ø18.50мм |
| Ємність | 3350mAh |
| Конфігурація елементів | 3S1P |
| Номінальна напруга | 10.8V |
| Тип виводів | роз'єм JST |
| Максимальний розрядний струм | 1500mA |
| Додаткова інформація | PCM |
| Робоча температура | -20÷60°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 40 |