| Технологія (хімія) | Li-MnO₂ |
|---|---|
| Розмір | CR2032 |
| Зовнішній розмір | 3.00 x ø20.00мм |
| Ємність | 230mah-667205 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 3.0В |
| Максимальний розрядний струм | 0.1mA |
| Робоча температура | -20÷65°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 20 |