| Технологія (хімія) | Ni-MH |
|---|---|
| Розмір | AA |
| Зовнішній розмір | 49.50 x ø14.00мм |
| Ємність | 2500mah-668850 |
| Конфігурація елементів | 1 |
| Номінальна напруга | 1.2V |
| Максимальний розрядний струм | 500mA |
| Робоча температура | 0÷40°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 500szt-228185 |