| Технологія (хімія) | Ni-MH |
|---|---|
| Розмір | SC |
| Ємність | 2500mah-668850 |
| Конфігурація елементів | 5S1P |
| Номінальна напруга | 6.0V |
| Тип виводів | роз'єм JST |
| Максимальний розрядний струм | 500mA |
| Додаткова інформація | залитий |
| Робоча температура | -20÷40°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 32 |