| Технологія (хімія) | Ni-MH |
|---|---|
| Розмір | AA |
| Ємність | 1500mah-667060 |
| Конфігурація елементів | 5S1P |
| Номінальна напруга | 60V |
| Тип виводів | роз'єм JST |
| Максимальний розрядний струм | 300mA |
| Робоча температура | -20÷40°C |
| Тип пакування | картонна коробка |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 40 |