7,0" TFT LCD дисплей, RGB 800x480px, 3.3В, IPS, 400cd/m², інтерфейс 24-біт RGB, ємнісний сенсорний екран, чорна рамка, зовнішні розміри 192.96x110.76мм, 50-контактний шлейф, вбудований перетворювач підсвітки;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 400cd-m%c2%b2-289475 |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Розміри з сенсорною панеллю | 192.96x110.76мм |