Граничний вимикач 19,8x6,4 мм, важіль: L=16,7 мм, монтаж на плату 3-контактний P-8,8/7,3 мм, 5 А;
| Тип продукту | Конечний вимикач |
|---|---|
| Крок пінів | 8,8/7,3mm |
| Додаткові функції | Важіль |
| Монтаж | для PCB |
| Шаг виводів | 16,7 мм |
| Кількість пінів | 3 контакти |
| Номінальний струм | 5A |
| Розмір | 19.8x6.4mm |