Дисплей LCD TFT 4,3", RGB 480x272px, 3.3V, 12:00, 400cd/m², інтерфейс 24-біт RGB, ємнісний сенсорний екран, з чорною рамкою, з логотипом, зовнішні розміри 113.30x82.20мм;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність | 480x272px |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 400cd-m%c2%b2-289475 |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Розміри з сенсорною панеллю | 113.30x82.20мм |