Гойдалковий вимикач 21x15мм, 6A 250Vac, SPST, чорна кнопка (вкл"I", викл"O"), K-4,8/0,8мм x2, snap-in;
| Розмір пінів | 4,8/0,8mm x2 |
|---|---|
| Сертифікати | RoHS |
| Тип продукту | Козирковий перемикач |
| Розмір | 21x15mm |
| Колір кнопки | чорний |
| Тип кнопки | увімк-вимк |
| Монтаж | Snap-IN |
| Номінальна напруга | 250Vac |
| Номінальний струм | 6A |
| Конфігурація контактів | SPST |