Дисплей LCD TFT 4,3", RGB 480x272px, 3.3V, 12:00, 300cd/m², ємнісний сенсорний екран, з чорною рамкою зовнішні розміри 114.70x80.70mm;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 300cd-m%c2%b2-289472 |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Розміри з сенсорною панеллю | 114.70x80.70мм |