Дисплей LCD TFT 3,5", RGB 320x480px, 3.3V, IPS, 450mcd/m2, інтерфейс SPI/8080, сенсорна панель (ємнісна) з рамкою розміром 91.60x59.60мм;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 3.5" |
| Роздільна здатність | 320x480px |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 450cd-m%c2%b2-289477 |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Розміри з сенсорною панеллю | 91.60x59.60мм |