РК-дисплей TFT 7,0", RGB 1024x600px, 5V, IPS, h=5,7мм, 500cd/m², інтерфейс MIPI, бондинг OCA, сенсорна панель (ємнісна), з чорною рамкою, зовнішні розміри 232.00x158.00мм, шлейф 30pin;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 1024x600px |
| Комунікаційний інтерфейс | MIPI |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 500cd-m%c2%b2-289478 |
| Живляча напруга | 5В |
| Розміри з сенсорною панеллю | 232.00x158.00мм |