Дисплей LCD TFT 2,5", RGB 240x240px, 3.3V, IPS, 300cd/m² інтерфейс MCU 16-біт/SPI, ST7789T3, сенсорна панель (ємнісна), з чорною рамкою, зовнішні розміри 54.91x54.91 мм;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2,5" |
| Роздільна здатність | 240x240px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 300cd-m%c2%b2-289472 |
| Контролер дисплея | ST7789T3 |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Розміри з сенсорною панеллю | 54.91x54.91мм |