РК-дисплей TFT 1,52", RGB 280x240px, 3.3V, IPS, 500cd/m², GC9307C, інтерфейс SPI, сенсорна панель (ємкостна), з рамкою розміром 30.00x38.00 мм;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 1,52" |
| Роздільна здатність | 280x240px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Яскравість | 500cd-m%c2%b2-289478 |
| Контролер дисплея | GC9307C |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Розмір | 30.00x38.00mm |