Дисплей LCD TFT 7,0", RGB 1024x600px, 1,8В, IPS, h=5,6мм, 300кд/м², інтерфейс MIPI, сенсорна панель (ємнісна), з чорною рамкою, зовнішні розміри 183.6x120.00мм, стрічка 30pin;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7.00" |
| Роздільна здатність | 1024x600px |
| Комунікаційний інтерфейс | MIPI |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 300cd-m%c2%b2-289472 |
| Живляча напруга | 1.8V |
| Розмір | 183.6x120.00mm |