Світлодіодний дисплей 1x7, холодний білий 6000K, 3,00", 90,0мм, CA 10pin, чорний фон, 500мкд; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 86.0x65.0x12.0mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 75.80 |
| Висота символу (дюйм) | 3.00 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 90,0mm |
| Колір світіння | біла (холодний) |
| Колір фону | чорний |
| Робоча температура | -40÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |