Світлодіодний дисплей 1x7, холодний білий 6000K, 4,00", 122,0мм, CA 10pin, чорний фон, 400mcd; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 122.0x90.0x15.0mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 101-60-1393819 |
| Висота символу (дюйм) | 4-00-1390943 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 122,0mm |
| Колір світіння | біла (холодний) |
| Колір фону | чорний |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |