Дисплей LCD TFT 7,0", RGB 1024x600px, 1.8V, IPS, h=5.7mm, 500cd/m², інтерфейс MIPI, сенсорна панель (ємнісна), з чорною рамкою, зовнішні розміри 171.5x126.00мм, стрічка 30pin;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7.00" |
| Роздільна здатність | 1024x600px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 500cd-m%c2%b2-2-1690246 |
| Живляча напруга | 1.8V |
| Розмір | 171.5x126.00mm |