Гойдалковий перемикач Ø20мм, 10А 250В змінного струму, SPST, чорна кнопка (увімк "I", вимк "O"), K-4,8/0,8мм x2, snap-in;
| Розмір пінів | 4,8/0,8mm x2 |
|---|---|
| Сертифікати | RoHS |
| Тип продукту | Козирковий перемикач |
| Колір кнопки | чорний |
| Тип кнопки | увімк-вимк |
| Монтаж | Snap-IN |
| Номінальна напруга | 250Vac |
| Номінальний струм | 10A |
| Діаметр кнопки | Ø=20mm |
| Конфігурація контактів | SPST |