Дисплей LCD TFT 7,0", RGB 800x480px, 3.3V, 6:00, h=5.7мм, 500cd/m², інтерфейс 24-біт RGB, ємнісний сенсорний екран, з чорною рамкою, зовнішні розміри 179.96x119.00мм, стрічка 40pin;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 500cd-m%c2%b2-289478 |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 6:00 |
| Розміри з сенсорною панеллю | 179.96x119.00мм |