РК-екран TFT 2,2", RGB 480x800px, 2.7-3.3V, IPS, 250cd/m², ST7701S, -20°C÷60°C, інтерфейс RGB 16-біт, з ємнісним сенсорним екраном, зовнішні розміри 39.30 x 61.30мм;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2" |
| Роздільна здатність | 480x800px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 250cd-m%c2%b2-289470 |
| Контролер дисплея | ST7701S |
| Живляча напруга | 2.7 - 3.3V |
| Робоча температура | -20÷60°C |
| Розміри з сенсорною панеллю | 39.30 x 61.30мм |