Повзунковий перемикач 20x6мм, повзунок: h=4мм 3x3мм, 2x дріт L=5см, 1x контакт 1.6x0.5мм L=2.8мм, P=3мм;
| Розмір | 20x6mm |
|---|---|
| Тип продукту | Повзунковий перемикач |
| Розмір повзунка | 3x3mm |
| Крок пінів | 3mm |
| Додаткові функції | 2x дріт L=5см |
| Кількість пінів | 1x контакт 1.6x0.5мм |
| Висота повзунка | 4mm |
| Шаг виводів | 2,8 мм |