ЖК-дисплей TFT 2,8", RGB 240x320px, 2.7-3.3V, 12:00, 280cd/m², -20°C÷70°C, ILI9341;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2.8" |
| Роздільна здатність | 240x320px |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Яскравість | 280cd-m%c2%b2-2-1690253 |
| Контролер дисплея | ILI9341 |
| Живляча напруга | 2.7 - 3.3V |
| Орієнтація | 12:00 |
| Робоча температура | -20÷70°C |