Повзунковий перемикач 20x6 мм, повзунок: h=4 мм 3x3 мм, 2x дріт L=5 см, 1x контакт 1,6x0,5 мм L=2,8 мм, P=3 мм;
| Розмір | 20x6mm |
|---|---|
| Тип продукту | Повзунковий перемикач |
| Розмір повзунка | 3x3mm |
| Крок пінів | 3mm |
| Додаткові функції | 2x дріт 5см |
| Тип кнопки | увімк-вимк |
| Кількість пінів | 1x контакт 1.6x0.5мм |
| Висота повзунка | 4mm |
| Шаг виводів | 2,8 мм |