Дисплей LCD TFT 2,4", RGB 240x320px, 3.3V, 12:00, 350cd/m², -20°C÷70°C, ILI9341V, сенсорна панель (резистивна)
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2.40" |
| Роздільна здатність | 240x320px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Яскравість | 350cd-m%c2%b2-2-1690252 |
| Кути огляду | 30°/30°/30°/30° |
| Контролер дисплея | ILI9341V |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Робоча температура | -10÷60°C |
| Розмір | 42.72x60.26x3.55mm |
| Температура зберігання | -20÷60°C |