OLED-дисплей 2,08", білий 128x64px, інтерфейс SPI, контролер SH1122, шлейф FPC 31pin, 60,5x19,0мм;
| Розмір | 60.50x19.00x1.60mm |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2.08" |
| Форма | прямокутний |
| Роздільна здатність | 128x64px |
| Колір | білий |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Контролер дисплея | SH1122 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Робоча температура | -40÷70°C |