OLED-дисплей 2.08", білий 256x64px, інтерфейс SPI, контролер SSD1326, стрічка FPC 14pin, 60.5x19.0мм;
| Розмір | 64.80x23.50x2.15mm |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2.08" |
| Форма | прямокутний |
| Роздільна здатність | 256x64px |
| Колір | білий |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Контролер дисплея | SSD1326 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Робоча температура | -40÷70°C |