OLED-дисплей 2.23", білий 128x32px, інтерфейс I2C, контролер SSD1305, 62.00x20.80мм;
| Розмір | 62.00x24.00x2.00mm |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2.23" |
| Форма | прямокутний |
| Роздільна здатність | 128x32px |
| Колір | білий |
| Комунікаційний інтерфейс | I2C |
| Контролер дисплея | SSD1305 |
| Робоча температура | -30÷80°C |