OLED-дисплей 2.08", жовтий, 256x64px, інтерфейс SPI, контролер SH1122, шлейф FPC 14pin, 60.5x19.0mm;
| Розмір | 62.50x20.60x1.61mm |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2.08" |
| Форма | прямокутний |
| Роздільна здатність | 256x64px |
| Колір | жовтий |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Контролер дисплея | ST7283 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Робоча температура | -40÷85°C |