РК-дисплей 16x2, синій, підсвітка світлодіодна біла, FSTN, білий символ, 6:00, інтерфейс I2C, контролер ST7032, контакти для друкованої плати; RoHS
| Розмір | 66.70x29.40mm |
|---|---|
| Розмір вікна | 65.00x27.70mm |
| Кількість символів | 16x2 |
| Набір шрифтів | Грецька |
| Колір фону | синій |
| Підсвітка | Так |
| Колір знаку | Білий |
| Колір підсвічування | білі |
| Технологія | FSTN |
| Комунікаційний інтерфейс | I2C |
| Контролер | ST7032I |
| Орієнтація | 6:00 |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Схема виводів | 1x16 |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |