Монохромний LCD-дисплей FSTN + піктограми, 60x25мм, підсвічування світлодіодне біле, інтерфейс SPI;
| Зовнішній розмір | 18.22x9.50мм |
|---|---|
| Розмір вікна | 11.82x7.10mm |
| Технологія | FSTN |
| Роздільна здатність | 32x64px |
| Тип контролера | ST7567 |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Колір підсвічування | білі |
| Живляча напруга | 2.6 - 3.6V |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |