Монохромний LCD-дисплей COG FSTN 256x64 пікселів, 126.00x50.00 мм, підсвітка білими LED, інтерфейс 8080/SPI;
| Зовнішній розмір | 126.00x50.00мм |
|---|---|
| Розмір вікна | 116.97x31.98mm |
| Технологія | FSTN негативний |
| Поляризація | трансмісійна |
| Роздільна здатність | 256x64px |
| Тип контролера | UC1628 |
| Комунікаційний інтерфейс | 8080 |
| Колір підсвічування | білі |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |