Монохромний ЖК-дисплей FSTN 128x64 пікселів, 71x48мм, зелена LED підсвітка, інтерфейс SPI/паралельний 8-біт;
| Зовнішній розмір | 71.30x48.20мм |
|---|---|
| Розмір вікна | 60.75x32.93mm |
| Технологія | FSTN позитивний |
| Поляризація | трансмісійна |
| Роздільна здатність | 128x64px |
| Тип контролера | ST7565R |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Колір підсвічування | зелені |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Робоча температура | -10÷60°C |
| Температура зберігання | -20÷70°C |