Монохромний LCD COG дисплей FSTN 240x64px, 65.40x30.00мм, підсвічування біле LED, інтерфейс SPI;
| Розмір вікна | 65.40x30.00mm |
|---|---|
| Технологія | FSTN негативний |
| Поляризація | трансмісійна |
| Роздільна здатність | 240x64px |
| Тип контролера | UC1628 |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Колір пікселів | чорне |
| Колір підсвічування | білі |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |