Монохромний ЖК-дисплей COG FSTN 240x64px, 120.00x50.00мм, біле підсвічування світлодіодами, синій фон, білі пікселі, інтерфейс SPI;
| Розмір вікна | 120.00x50.00mm |
|---|---|
| Технологія | FSTN негативний |
| Поляризація | трансмісійна |
| Роздільна здатність | 240x64px |
| Тип контролера | ST75256 |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Колір пікселів | білі |
| Колір фону | синій |
| Колір підсвічування | білі |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |