РК-дисплей TFT 5,0", RGB 800x480px, 3.3V, IPS, 500cd/m², інтерфейс 24-бітний RGB, сенсорна панель (ємнісна);
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 5.00" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 500cd-m%c2%b2-2-1690246 |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 120.70x76.30x5mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |