Дисплей LCD TFT 3,5", RGB 320x480px, 3.3V, IPS, ST7796S, інтерфейс RGB 18-біт, сенсорна панель (ємнісна), FT6336U;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 3.5" |
| Роздільна здатність | 320x480px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Контролер дисплея | ST7796S |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 54.50x83.00x3.43mm |
| Контролер сенсорної панелі | FT6336U |
| Температура зберігання | -30÷80°C |