Рідкокристалічний TFT дисплей 5,5", RGB 1080x1920px, 3.3V, IPS, 400cd/m², інтерфейс MIPI;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 5,50" |
| Роздільна здатність | 1080x1920px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | MIPI |
| Яскравість | 400cd/m² |
| Контролер дисплея | HX8399C |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 70.65x129.20x1.52mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |