Дисплей LCD TFT 1,54", RGB 240x240px, 3.3V, IPS, 300cd/m², інтерфейс 8080, сенсорний екран (ємнісний), з рамкою 35.70 x 39.50mm;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 1.54" |
| Роздільна здатність | 240x240px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 300cd-m%c2%b2-2-1690244 |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | ST7789V |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 35.70x39.50x2.94mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |