Дисплей LCD TFT 3,5", RGB 240x320px, 3.3V, IPS, 800mcd/m2, сенсорна панель (резистивна);
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 3.5" |
| Роздільна здатність | 320x240px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Яскравість | 800cd/m² |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | ST7272A |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 76.84x63.84x4.51mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |