Дисплей LCD TFT 4,3", RGB 480x272px, 3,3В, 6:00, 300cd/m², резистивний сенсорний екран;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність | 480x272px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Яскравість | 300cd-m%c2%b2-2-1690244 |
| Контролер дисплея | ST7282 |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 105.5x67.2x4.05mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |