Дисплей LCD TFT 4,3", RGB 480x272px, 3.3V, 6:00, 300cd/m², ємнісний сенсорний екран, з білою рамкою, зовнішні розміри 114.70x80.70мм;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність | 480x272px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Колір сенсорної панелі | білий |
| Яскравість | 300cd-m%c2%b2-2-1690244 |
| Кути огляду | 45°/45°/15°/35° |
| Контролер дисплея | NV3047 |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 6:00 |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 114.69x82.20x4.55mm |
| Контролер сенсорної панелі | GT911 |
| Температура зберігання | -30÷80°C |