LCD TFT дисплей 5,0", RGB 800x480px, 3.3V, IPS, 850cd/m², інтерфейс 24-біт RGB, сенсорна панель (ємнісна), вбудований перетворювач підсвічування LCD;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 5" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 850cd-m%c2%b2-2-1690256 |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | ST7262 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 121.00x75.90x5.00mm |
| Контролер сенсорної панелі | HY4635 |
| Температура зберігання | -30÷80°C |