Дисплей LCD TFT 2,8", RGB 240x320px, 2.8V, 12:00, 255cd/m², -30°C÷70°C, ILI9341, сенсорна панель (резистивна)
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 2.8" |
| Роздільна здатність | 240x320px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Яскравість | 255cd-m%c2%b2-2-1690241 |
| Кути огляду | 45°/50°/50°/50° |
| Контролер дисплея | ILI9341 |
| Живляча напруга | 2.8V |
| Орієнтація | 12:00 |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 50.0x69.2x4.25mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |